Városőrségek Nemzetközi Tudományos Konferenciája

Dr. Christián László r.ddtbk a Krakkóban megrendezett Városőrségek Nemzetközi Tudományos Konferenciáján

A Krakkói Városőrség fennállásának 30. évfordulója alkalmából 2021. november 4-5-én került megrendezésre Krakkóban a Városőrségek Nemzetközi Tudományos Konferenciája. A jeles eseményre előadóként kapott meghívást Dr. Christián László r. dandártábornok, egyetemi docens, Egyetemünk oktatási rektorhelyettese, a BTNL szakmai vezetője. Magas színvonalú szakmai előadásában a V4 országok önkormányzati rendőrségeinek és hazánk önkormányzati rendészeti tevékenységeinek összehasonlításán túl, tábornok úr bemutatta a Biztonsági Technológiák Nemzeti Laboratórium keretében végzett munkát, az egyes alprojektek fókuszterületeit, valamint a Labor partnerhálózatát. Kihangsúlyozta a nemzetközi kapcsolatrendszer bővítésének fontosságát, mivel ez az egyik kulcsa a kutatási-fejlesztési tevékenységek terén szerzett tapasztalatok sikeres kiszélesítésének.

Címkék: Hírek